Biuro detektywistyczne Sosnowiec

Szukasz prywatnego detektywa w Sosnowcu? Poznaj szeroką ofertę naszego biura detektywistycznego. Realizujemy zlecenia dla klientów indywidualnych dotyczące spraw rodzinnych i karnych, zajmujemy się również usuwaniem programów szpiegujących oraz odzyskiwaniem danych z nośników cyfrowych. Posiadamy doświadczenie i wiedzę niezbędne, by szybko i dyskretnie pomóc ci w rozwiązaniu twojego problemu.

Agencja detektywistyczna Sosnowiec – zakres działań

Chcesz przetestować swojego partnera i upewnić się, że nie w głowie mu kochanki? Potrzebujesz pomocy w wykryciu źródeł dochodu osobistego i wyegzekwowaniu alimentów? A może chcesz zlecić pozyskanie materiału DNA? Nasze biuro detektywistyczne oferuje szeroki zakres usług z zakresu spraw dotyczących konfliktów rodzinnych, problemów w pracy oraz spraw karnych. Zajmujemy się zbieraniem informacji, wykrywaniem zdrady, poszukiwaniem osób zaginionych oraz ustalaniem spadkobierców. Na Twoje życzenie będziemy obserwować wybraną osobę i pozyskamy niezbędne ci dowody w sprawie: np. materiał DNA. Świadczymy także pomoc w zakresie wykrywania i usuwania oprogramowania szpiegowskiego oraz odzyskiwania danych z nośników takich jak komputer, laptop czy smartfon.

Dlaczego warto wynająć prywatnego detektywa w naszym biurze?

Jeśli liczysz na to, że Twoja sprawa zostanie rozwiązana szybko i dyskretnie, możesz nam zaufać. Dbamy o to, by nie zwracać niepotrzebnie uwagi, jednocześnie będąc dokładnymi, profesjonalnymi i rzetelnymi. Nasza agencja detektywistyczna dysponuje profesjonalnym sprzętem, a przede wszystkim wiedzą i doświadczeniem z zakresu prawa oraz technik szpiegowskich.